Lehel viibib 96 külastajatMinevik

 
Alustasin selle projektiga tööd siis kui kolisin Viljandist Olustverre ja lõpetasin töö ansambliga N-Euro. Aega jäi üle ja polnud hetkel millegi huvitavaga tegeleda. Esinesime abikaasaga igasugu üritustel - juubelid pubid, asutuste peod, jne. ja tegelesime igasugu majapidamistöödega uues elamises.
   Sel perioodil sai hakatud tegema  koostööd muusikahuvilise Andres Linnamäega kes võttis maili teel minuga ühendust ja soovis hakata tegelema muusika produtseerimisega. Kuna ta elas algaastatel meie juures Olustveres siis sai leitud rohkem aega, et pühenduda mingite muusikaliste ideede realiseerimisele. Koostöös temaga sai tehtud need hetkel ainukesed kaks CD-d. Erilise tähelepanu osaliseks sai algaastatel salvestatud lugu ‘’ Kolmekümnene ‘’, mis on jäänud siiani n.ö. ''surematuks hitiks rahva seas''. Kunagi, kui sai esinetud Viljandi restoranis ‘’ Vikerkaar ‘’ (1986 a.) sai seda lugu esitatud soome keeles. Mäletan, et õppisin selle loo ca kella neljapaiku päeval ära ja õhtul sai ta restorani ette kantud. Kuigi seda lugu polnud ilmselt keegi ennem kuulnud tuli seda esitada samal õhtul kakskümmend kaks korda! Sellist ühe loo esitamise kordade arvu pole minu praktikas veel siiani olnud, ega vist tule ka. Senimaani oli rekord loo ‘’ Life is life ‘’ käes oma kaheksateistkümne korraga. Eks see oli ka eelduseks, miks see lugu sai ka eesti keelde tehtud. 
      Esinemistel toimetasin laval koos abikaasaga ja minu repertuaar oli alguses ülekaalus ning tasapisi vahekord muutus Anne kasuks. Siis kui tekkis ansambel Anmatino ja tulid sellega esinemised (minu roll seal oli ja on tekstikirjutaja, autojuht, helitehnik, manager) ning siis jäi Eesti Gun'i ja Anne'ga esinemisi järjest vähemaks kuni vaikselt kadusid hoopis, sest Anmatino’ga läks asi tihedaks.